Jaunumi

UZŅĒMUMS „TRIGERS”

SIA „TRIGERS” viens no vadošajiem uzņēmumiem Skrūvju, būvstiprinājumu un būvniecības palīgmateriālu vairumtirdzniecībā, kā arī uzņēmumam ir mazumtirdzniecības veikals Straupes ielā 3, Rīgā.

SIA „TRIGERS” ir viens no visplašākajiem preču klāstiem ko Jums spēj sniegt līdzvērtīgi uzņēmumi – Skrūves un būvstiprinājumi, instrumenti, auto servisu aprīkojums, auto un industriālās ķīmijas, aerosoli, darba aizsardzība, griezējdiski, slīpripas, dažādi abrazīvie materiāli un daudz kas cits.

Plašs sortiments ar visu nepieciešamo – Skrūves, Naglas, Enkuri, Dībeļi, Ventilācijas un apkures stiprinājumi, Būvkalumi, Kniedes, Urbji, Abrazīvie materiāli, Metriskie stiprinājumi, Nerūsējošā tērauda stiprinājumi.

Uzņēmuma galvenā vērtība ir klients – tāpēc mēs daram visu lai apmierinātu klientu vēlmes nodrošinot viņu ar augstākās kvalitātes servisu un ātru piegādi, kā arī visplāšāko preču klāstu.

Uzņēmums ir oficiālais FORCH izplatītājs Latvijā.

Ķīmiskie enkuri CELO

Lieljaudas ķīmiskie enkuri apvienojumā ar pieredzējušu tehnisko atbalstu.

Sākot ar mūsu iesmidzināšanas javas sistēmām ResiFIX un beidzot ar enkura tapu VA, CELO piedāvā plašu ķīmisko enkuru klāstu, lai nodrošinātu visa veida lielas noslodzes instalācijas.

Pārbaudiet mūsu lielo ķīmisko stiprinājumu sistēmu klāstu, īpaši ResiTHERM, mūsu novatorisko uzstādīšanas sistēmu izolētos dobajos ķieģeļos. Lai saņemtu palīdzību, sazinieties ar mums.